Instagram

środa, 27 maja 2015

KONKURS: Rexona Black & White


WYGRANA W KONKURSIE


Pierwsze miejsce w konkursie modowym wiąże się ze stworzeniem mojego bloga. Zadanie polegało na stworzeniu i opisaniu czarno białej stylizacji. Zostało nadesłanych ponad 4,5 tys. prac. Jestem szczęśliwa, że właśnie mój look zdobył uznanie! Nagroda to 10 tys. złotych na zakupy z Jessicą Mercedes.
Na początku czerwca będę miała okazję poznać najlepszą polską blogerkę. Cały kolejny post poświecę na relacje z tego ekscytującego dnia. Będziecie mieli możliwość zobaczenia relacji na żywo na SNAPCHACIE moim i Jessiki. Zapraszam do oglądania! @jessimercedes @soosenka



ZARA blouse and high heels/ H&M trousers/ sh purse



Wygrana stylizacja: MINI & MAXI